MarvelRP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MarvelRP

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
İron Man
Yeni Kahraman
Yeni Kahraman
İron Man

Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı   Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:09 pm

İronMan Tam O Anda Garrok a En Güçlü Plazmasıyla Saldırır Ve İRonMan in Zırhı Çatır Çutur Eder
Thor
Süper Kahraman
Süper Kahraman
Thor

MesajKonu: Geri: Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı   Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:10 pm

Thor Yeter artık!! Diye bağırarak tanrılardan yardım istedi Tanrılar ona gereken gücü verdi!Thorun heryeri mavi bir elektrik ile kaplandı
ve ona kıyamet saldırısını yaptı üstünde yıldırımlar,depremler,Kasırgaların ve ironmanin plazma dalgası içinde garokk resmen kaybolmustu. Kıyamet bittiğinde thor yerde baygın yatıyordu. Garokk ise çoktaan kaybolmuştu.Volkan patlıyacaktı.Thorun ise hiçbir şey yapacak hali yokdu.

En son Thor tarafından Salı Mayıs 13, 2008 12:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
İron Man
Yeni Kahraman
Yeni Kahraman
İron Man

MesajKonu: Geri: Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı   Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:12 pm

Oda Ne Kıyamet Bittiğinde İronMan ın Zırhı Paramparça Olmuştu Ama Hala Çalışıyordu
Thor
Süper Kahraman
Süper Kahraman
Thor

MesajKonu: Geri: Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı   Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:13 pm

ka-zar:Patlayacaqo!ÇıQMamız lazım birisi thora yardım etsin dedi.
Pyro
Süper Kahraman
Süper Kahraman
Pyro

MesajKonu: Geri: Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı   Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:13 pm

Pyro Kazar ve İron Mane ''Tohru buradan çıkartın ben volkanı durdurcam'' dedi ve İron Manden onu tepeye fırlatmasını istedi.
https://marvelrp.forum.st
Thor
Süper Kahraman
Süper Kahraman
Thor

MesajKonu: Geri: Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı   Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:17 pm

Thor bir an gözlerini açtı.Mağaradan uçarak kaçıyorlardı. İron man'e onu bırakmasını soyledi İronman bırakmayacağını soyledigi halde thor onun kafasına çekiciyle hafif vurup dikkatini dağıtarak pyroya yardım etmeye gitti.Pyro lavları aşşağıya itmeye çalışıyordu Thor merhaba eski dostum dedi.Oda itmeye çalıştı ama çabalar nafile..Thor son bir kez daha tanrılarından yardım istedi ve volkanın patlamasını engelledi herkes baygındı gozlerini açtıklarında Xavierin Mutant okulunda yatıyorlardı.ç
Pyro
Süper Kahraman
Süper Kahraman
Pyro

MesajKonu: Geri: Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı   Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 12:17 pm

Maceranın Sonu konuyu kitliyorum
https://marvelrp.forum.st

Garokk vs Pyro-Thor-Iron Man-KaZar ve Kaplanı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Pyro buraya Dr.Doomu getirir.
» Thor....
» Onslaught vs Thor